Závěsná sušicí síta 6 pater průměr 95 cm

1 450 Kč
Skladem (4 ks)

závěsná sušicí síta 6 pater, průměr 95 cm

6ti patrová síť o průměru 95cm je pro velké fanoušky houbaření nebo bylin. Síť rozložíte a složíte během několika sekund, je vhodná na sušení hub či bylinek v teplých letních měsících nebo na sušení nad kamny či na půdě. Její výhodou je skladnost, ve složeném stavu a mimořádně velká sušící plocha. Sušící patra jsou olemována, aby nedocházelo ke spadávání usušených hub nebo bylinek. Obrovskou výhodou je možnost síta rozepnout po 2 patrech. - Mezi 2. a 3. a 4. a 5. patrem jsou síta  opatřeny rychlozavíracími sponami ( Na obrázku jsou pověšena pouze 4 patra). Pokud tedy zrovna nepotřebujete tak velkou sušící plochu, můžete sušit jen na dvou patrech nebo na 4 patrech, případně na všech šesti.

Síta se skládají do menší příruční "tašky" - jednoduše je tak můžete přihodit do svého zavazadla a vyrazit na výpravu do houbařských rájů u nás i v zahraničí.

Díky černé barvě přitahuje síťovina sluníčko a vaše úlovky budou suché cobydup. Sušením na teplém odvětrávaném místě přitom zachováte maximální výživovou hodnotu potravin, nespotřebujete žádnou energii a vyvarujete se možnému "přepálení" plátků hub (často problém u elektrických sušiček). Možnost praní v mýdlové vodě. Patra jsou vyztužená kruhovitou konstrukcí, která se při skládání ohýbá.

Rozměr: průměr 95 cm

Výrobce: Pro Dry

Při vybalování držte síta v dostatečné vzdálenosti od sebe nebo je hoďte před sebe na zem. Samy se rozloží.

Návod na složení najdete zde https://www.youtube.com/watch?v=afgVVOhgUQA&ab_channel=FelixXie

Kód Kód: 280
Kategorie: Sušící síta
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
© 2017 LesHoubeles
všechna práva vyhrazena
kamenná prodejna:
Růžová 7 | 110 00 Praha 1
po - pá 9:00 - 18:00
kontakt:
+420 725 750 222
leshoubeles@gmail.com

sledujte nás

Shoptet.czVytvořil Shoptet

po - pá 9:00 - 18:00
+420 725 750 222